Browsing Tag

Bano

Bano: E pandershme, na kanë dënuar para kohe

Trajneri i Lushnjës, Artan Bano, proteston ashpër. Sipas tij, në ndeshjen kundër Kamzës arbitrimi ishte krejtësisht kundër dhe duket sikur Lushnja është dënuar që tani me rënie nga kategoria. “Ky ekip nuk e meriton të jetë në këtë…

Bano: E dhuruam ndeshjen, e pafalshme!

Trajneri i Lushnjës, Artan Bano, duke folur në emisionin “Gol pas goli” në Supersport, nuk e ka fshehur dëshpërimin për humbjen ndaj Flamurtarit. “Mendoj se është e njëjta situatë, problemi është psikologjik dhe skuadra nuk i ruan dot…

Bano: Ndeshje e dobët, fajin e kemi vetë për stadiumin

Trajneri i Lushnjes, Artan Bano, është treguar i sinqertë pas humbjes kundër Vllaznisë, duke pranuar se skuadra e tij luajti shumë më dobët nga sa pritej dhe ndërkohë ka pranuar se të luajturit në Fier është një problem i madh dhe për këtë…

Bano zbulon Lushnjen e Superiores

Trajneri i verdhejeshilëve është i sinqertë në ato çka thotë, teksa tregon se baza e ekipit është ajo e vjetshmja, por thekson se do ketë edhe përforcime Arjan Likja Lushnja do të garojë në Superiore duke u mbështetur në buxhetin…