Goditje e rëndë për Solskjaer, spanjolli largohet me parametra zero

Ander Herrera do të largohet në fund të sezonit nga Mançester Junajtid pas 5 sezoneve të…

VIDEO | Sherr me të dashurën dhe akuza për zhvatje, Uilliams i Bilbaos reagon

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Inaki Uilliams, ka patur një debat të fortë me të dashurën e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online