Browsing Tag

Artan Singa

Singa: Kevitani për fitore, por e vështirë me Vllazninë B

Kevitani humbi në tavolinë ndeshjen me Tiranën B, për shkak se ndeshja të dielën e shkuar nuk u zhvilluar. Skuadra kryeqytetase nuk ka një fushë ku të luajë dhe marrëveshja me bardheblutë për t’i zhvilluar ndeshjet në “Skënder Halili” duket…

“Pabesi, ky skenar nuk i shkon për shtat Tiranës”

Kevitani është një nga të paktat klube private në Shqipëri dhe si çdo ekip që militon në Kategorinë e Dytë ka problemet e veta. Skuadra e kryeqytetit nuk ka një fushë ku të luajë dhe në fillim të këtij sezoni kishte programuar të luante në…