Browsing Tag

Arsid Kruja

Buzëqesh Lika, Vllaznia përforcon krahët e sulmit

Rikthimi në Superiore është objektivi i vetëm i Vllaznisë dhe drejtuesit e ekipit shkodran po bëjnë maksimumin për të përforcuar kontingjentin e lojtarëve të Hasan Likës. Diçka e tillë ka ndodhur dhe Vllaznia ka rikthyer në ekip Arsid…

Sërish lëvizje te Teuta, zyrtarizohet largimi i dytë

Klubi i Teutës ka njoftuar me anë të një postimi në llogarinë zyrtare në “Facebook”, ndërprerjen e bashkëpunimit me futbollistin shkodran Arsid Kruja. Sulmuesi anësor largohet nga skuadra durrsake një vit mbasi u transferua në këtë ekip nga…