Prapaskena me Edi Rejën dhe VIP-at, Duka “godet me pambuk”

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka dhënë një intervistë për “Supersport”, ku ka…

Arena Kombëtare gati në shtator? Flet Armand Duka

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, priti në një vizitë zyrtare homologun e tij…

Duka: Fitore që rikthen atmosferën pozitive, luftojmë deri në fund

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, foli para gazetarëve në përfundim të ndeshjes kundër…

Dhuna, trukimet dhe stadiumet: Duka flet qartë

Asambleja e Përgjithshme 2019 po kryen punimet ditën e sotme dhe të pranishëm janë anëtarë të…

Duka: Donadoni më pëlqen. Ja çfarë më tha Panuçi kur e shkarkova

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ishte i ftuar në emision “Opinion” në “TV…

Duka: Nuk pamë asnjë ndryshim me Panuçin, trajneri i ri pas Andorrës

Presidenti i Federatës Shqiptarë të Futbollit, Armando Duka, ka folur për herë të parë në media…

Duka: Futbolli duhet pastruar, kërkojmë bashkëpunim nga prokuroria

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka foli në lidhje më të ardhmen e futbollit shqiptar në tryezën…

Duka: Do të bind shtetin të investojë në infrastrukturë, ja emrat e rinj në kombëtare

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka qenë i ftuar në emisionin “Zona Gol”…

Emërimi i Panuçit, ngërçi me qeverinë dhe Superiorja, Duka i prek të gjitha

Presidenti i FSHF-së, Armando Duka, ka qenë i ftuar në emisionin “Kampionët” në “Vizion Plus” ,…

Panuçi fillon përgatitjet për “Nations League”, Duka prezent në stërvitje

Kristian Panuçi është rikthyer të stërvisë kombëtaren shqiptare në fushën stërvitore të “Tropikal Resort” në Durrës.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online