Browsing Tag

Arkadiush Milik

Momente tmerri për Milik, kërcënohet me armë dhe grabitet!

Nata e mbrëmshme ishte e paharrueshme për Napolin, që arriti një fitore të madhe përballë Liverpulit me golin e Insinjes. Të gjithë ishin të lumtur pas ndeshjes, përveç Arkadiush Milik. Sulmuesi polak ka përjetuar momente frike dhe tmerri,…