Browsing Tag

Arjan Sheta

Sheta: Rinovimet nisin shpejt, do synohen emra për Superioren

E gjithë skuadra e Dinamos që mbylli sezonin e kaluar në Kategorinë e Parë, në këtë periudhë janë me pushime. Gjithsesi lajmet e merkatos nuk e kanë shmangur edhe këtë skuadër, që së pari do duhet ta nisë me rinovimet e titullarëve, si…

Sheta: Dinamo e ka bazën, do e shikoni vitin tjetër!

Mund të jetë futbollisti me moshë më të madhe në Kategorinë e Parë, por 38-vjeçari Arian Sheta nuk ndjehet inferior te skuadra e Dinamos. Edhe pse ka shumë futbollistë të rinj, mbrojtësi me përvojën e tij dhe gjendjen që ka, ka marrë edhe…