Browsing Tag

Argent Halilaj

Kuqi-Halilaj pranojnë, tani në të Parën

Vjet e nisën sezonin në Superiore me fanellën e Kamzës, kurse këtë sezon do të luajnë në të Parën. Taulant Kuqi dhe Argent Halilaj e kishin pranuar prej kohësh ofertën e bërë nga Oriku dhe tashmë janë vënë nën urdhrat Artan Sakajt,…

Halilaj e di “recetën” për të mundur korçarët

Kamza ka në përbërje 4 futbollistë, që kanë veshur fanellën e Skënderbeut. Portieri vlonjat: Duhet grintë dhe shpirt, ndryshe... Vladimir Prenga Kamza po u jep dorën e fundit përgatitjeve për ndeshjen me Skënderbeun, teksa ditën e…