Browsing Tag

Aresenal

Arsenali nis merkaton, ofertë konkrete për lojtarin e Realit

Arsenali po mendon që të marrë një portier të ri, pasi Peter Çeh është drejt largimit. Portieri çek ka përfunduar në stol dhe drejtuesit po shohin mundësinë për të gjetur pasuesin e tij. Mediat angleze kanë raportuar sot se “topçinjtë” kanë…