Browsing Tag

Ardit Osmani

Osmani: Kemi fituar lojtarë, mendojmë për sezonin e ri

Korabi vijon përgatitjet për ndeshjen e radhës me Dinamon në Peshkopi. Dibranët nuk i druhen bluve, edhe pse këta të fundit mposhtën Vllazninë kryesuese dhe renditen mbi ta në tabelën e klasifikimit. Për SportEkspres.com është mbrojtësi i…