Rrëfimi i Ismajlit: Padrejtësitë në Kroaci dhe filozofia e Edi Rejës

Ardian Ismajli është kthyer në një lojtar kyç te Hajduku i Splitit. Qendërmbrojtësi shqiptar ka dhënë…

Ismajli: VAR do më ndihmonte, Reja na ka rritur shumë

Ardian Ismajli është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Hajdukut të Splitit. Një…

Tjetër dëmtim në kombëtare, kësaj radhe e pëson një mbrojtës

Kombëtarja shqiptare vijon përgatitjet në Gjermani, në kuadër të ndeshjeve të kualifikueseve të ndaj Islandës dhe…

“Goditje e vërtetë dhe… Atalanta”, Uzuni e Ismajli mahnitin Kroacinë

Ardian Ismajli dhe Myrto Uzuni i kanë bindur të gjithë në Kroaci me paraqitjet e tyre…

Ismajli e Rrahmani “mrekullojnë” Kroacinë, çfarë shifrash!

Ardian Ismajli dhe Amir Rrahmani kanë rrëmbyer skenën në Kroaci, teksa janë përzgjedhur në formacionin më…

Uzuni në humor: Ismajli më ka frikë, nuk e ndjej lodhjen

Myrto Uzuni i ka shënuar në dy ndeshjet e mëparshme Hajdukut të Spliti dhe do dëshirojë…

Ismajli: Duhet të bënim faull te goli i dytë, kënaqësi të krahasohem me Canën!

Ardian Ismajli bëri një paraqitje të kënaqshme pavarësisht humbjes së sotme, me mbrojtësin që ndoshta ishte…

Ismajli: Mund t’ia dalim, Turqia nuk tremb si dikur!

Ardian Ismajli, mbrojtësi i Hajduk Split, me shumë mundësi ndaj Turqisë do të jetë titullar. Sot…

Shifrat mbresëlënëse të Ismajlit, hera e katërt mes më të mirëve

Ardian Ismajli, edhe pse në fillim të sezonit ka pasur probleme dhe hapësirat për të kanë…

Java e Rrahmanit në Kroaci, vlerësime edhe për Ismajlin e Kastratin

Amir Rrahmani po kalon një moment të mirë, teksa në ndeshjen me Osijekun ka shënuar golin…

Ismajli lider në mbrojtje, zgjidhet mes “yjeve” në Kroaci

Ardian Ismajli ka rigjetur vetveten. Fillimi i sezonit për të nuk ishte i lehtë, pasi stafi…

Shënoi gol deçiziv, Shaktar Doneck hedh sytë nga lojtari i kombëtares shqiptare

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare Ardian Ismajli po kalon një formë të mirë te Hajduku i Splitit.…

VIDEO | Uzuni i përgjigjet Ismajlit, gola shqiptarësh në Kroaci

Po luhet derbi i shqiptarëve në Kroaci, teksa Hajduku i Splitit, ku luajnë Ardian Ismajli e…

VIDEO | Seferi shkëlqen me asiste, Bakaj shënon ndaj Hajdukut të Ismajlit e Sahitit

Taulant Seferi dhe Erlis Bakaj kanë bërë ndeshje shumë të mira në miqësoret e zhvilluara nga…

VIDEO | Ismajli rikthehet me asist, mund Alijin dhe ka një mesazh për “dashakeqët”

Ardian Ismajli është rikthyer në fushë me Hajdukun e Splitit pas më shumë se një muaji…

Dëmtimi dhe operacioni, Ismajli jep lajmin e mirë

Ardian Ismajli është ndalur në momentin më të mirë. 22-vjeçari i Hajdukut të Splitit shijoi emocionet…

Rënie e frikshme e Kastratit dhe Lokomotivës, Ismajli feston me Hajdukun

Lokomotiva e Zagrebit, klubi ku aktivizohet Myrto Uzuni dhe Lirim Kastrati, nuk po kalon një moment…

Rrahmani feston nga stoli, Ismajli eliminohet nga Kupa

U luajtën edhe dy ndeshjet e tjera çerekfinale të Kupës së Kroacisë dhe në fazën gjysmëfinale…

Momenti i artë i Ismajlit: E futëm Bejlin në xhep, Panuçi insistoi për mua

Ardian Ismajli është gati për Hajduk Split. Mbrojtësi nuk e ndjen lodhjen pas dy ndeshjeve me…

“Kush nuk do Kosovën, nuk do as Shqipërinë”, Ismajli: Nuk e theva premtimin!

Ardian Ismajli do të jetë pjesë e Shqipërisë. Mbrojtësi i Hajduk Split është grumbulluar për dy…

Ismajli nën urdhrat e Panuçit, shqetësojnë Grezda e Lenjani

Shqipëria ka nisur grumbullimin para ndeshjeve me Skocinë dhe Uellsin, ndërkohë që në seancën e parë…

Ismajli gëzon në derbin me Prengën, zhgënjehen Dermaku e Latifi

Ardian Ismajli është rikthyer titullar me Hajdukun e Splitit në momentin e duhur dhe ditën e…

Ismajli: Kalova në depresion, ju tregoj pse zgjodha Shqipërinë!

Ardian Ismajli ka vendosur të flasë. Shqipërinë e ka zgjedhur prej kohësh. Para gjashtë muajsh mori…

Asnjë polemikë, Ademi: Suksese Ismajlit dhe Dermakut

Kastriot Dermaku la Kosovën për Shqipërinë dhe ishte i ftuar për ndeshjet me Jordaninë dhe Izraelin…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online