Browsing Tag

Arbnor Fejzullahi

Fejzullahi te Partizani? Jo, marrëveshje me ekip tjetër

Arbnor Fejzullahi pritet të lërë Ksamaksin dhe duket se e ka gjetur ekipin e ri. Mbrojtësi i djathtë ka arritur marrëveshjen me Shkëndijën e Tetovës, sikurse raporton Sportmedia në Maqedoni. Futbollisti 26-vjeçar ia bëri të qarta kërkesat…

Arlind Ajeti i habit të gjithë, Lenjani asist për Kasamin

Arlind Ajeti i ka habitur të gjithë, teksa sot është parë në fushë për Grasshopers. Mbrojtësi qendror u dëmtua në ndeshjen me Bazelin dhe u tha se do të mungonte deri në fund të dhjetorit. Përplasja me të vëllanë, Albianin, bëri që të…