Browsing Tag

Arbër Dhrami

Dhrami: Koha e të rinjve tek Oriku, ne jemi gati!

Skuadra e Orikut e realizoi objektivin dhe në fazën e tretë po përfaqësohet nga futbollistë të rinj, të cilët drejtuesit i kanë menduar si alternativa për sezonin e ardhshëm. Këtë e konfirmon edhe kapiteni Arbër Dhrami, i cili theksoi për…

Dhrami: Oriku nuk është surprizë, kemi merituar gjithçka

Sulmuesi kryesor i Orikut, Arbër Dhrami, për 6 golat që ka shënuar në 17 javët e luajtura në Kategorinë e Parë, deklaron se më shumë rëndësi ka që i kanë shërbyer ekipit. Për SportEkspres.com, ai thekson se Bashkia po u jep mbështetje të…

Egnatia befasohet në shtëpi, e ndëshkon Oriku

Egnatia nuk ia ka dalë të ruajë ecurinë e mirë dhe është befasuar në shtëpi nga Oriku. Miqve u mjaftoi një gol i Arbër Dhramit në minutën e 67-të për të siguruar tre pikë shumë të rëndësishme. Klaudio Rexhepi u ndëshkua me dy kartonë të…