Browsing Tag

Antonio Rudiger

Efekti Sarri te Çelsi, Rudiger: Tani ndihemi të gjallë!

Mauricio Sarri është përshtatur mirë në klubin e Çelsit dhe rezultatet po i japin të drejtë. Katër fitore në katër ndeshjet e para, por trajneri italian ka rritur entuziazmin e lojtarëve, të cilët preferojnë stilin e futbollit të italianit…