Browsing Tag

Antonio Kandreva

“Kokëforti” Antonio Kandreva, zikaltër edhe pa Champions!

Merkato në Itali është mbyllur dhe Inter nuk mund të afrojë lojtarë në ekip, por duke llogaritur që në Spanjë dhe Francë merkato vazhdon, atëherë zikaltrit mund të largojnë ndonjë nga të padëshiruarit. Zhoao Mario nuk është në planet e…