Browsing Tag

Antoine Griezzman

125 milionë euro, Grizman e ka zgjedhur ekipin e ri

Mbrëmjen e kaluar, klubi i Atletikos bëri zyrtar vendimin që Antuan Grizman do të largohet nga Madridi këtë verë. Me një video të postuar në faqen zyrtare të klubit, sulmuesi francez falënderonte tifozët, si dhe shpjegonte se kërkonte sfida…