Browsing Tag

ankesa

Konte sulmon klubin: Nuk dilet kampion me 11 lojtarë

Situata te Çelsi nuk duket aspak e favorshme për trajnerin Antonio Konte. Dhe italiani nuk ka ndër mend të mbajë i vetëm faturën e një dështimi të mundshëm të kampionëve në këtë sezon. Ndaj ai ka sulmuar sërish klubin për çështjen e…