Browsing Tag

Andrei Radu

Inter siguron portën, afron zbulimin e vitit

Handanoviç ka arritur në një moshë, ku nuk premton shumë dhe ardhja e një të riu është zgjidhja më e mirë. Inter me në krye Marotën e di mjaft mirë këtë pjesë dhe ka lëvizur në merkato. Ata kanë afruar një nga zbulimet e vitit mes…