Browsing Tag

Andi Ribaj

Një foto intriguese, Idrizi bind dyshen e sulmit?

Flamurtari ka pasur probleme të shumta, por kjo nuk i pengon vlonjatët të mendojnë për sezonin e ri futbollistik. Julian Ahmataj pritet të jetë trajneri, ndërkohë që interes të madh ka për lojtarët që do të veshin fanellën kuqezi sezonin e…

Pollozhani e Ribaj gati për Kukësin: Futemi për tri pikë!

Flamurtari do të luajë nesër në transfertë ndaj Kukësit në “Elbasan Arena”. Në kuadër të ndeshjes, përpara mediave kanë folur Artim Pollozhani si dhe Andi Ribaj, të cilët kanë besim se do të kenë sukses edhe në ndeshjen e radhës. NDESHJA…

Nga fusha në TV, vëzhguesi shpjegon kaosin me Ribajn

Vëzhguesi i takimit midis Partizanit dhe Flamurtarit, Albano Janku, ka sqaruar rastin e marrjes së kartonit të kuq të Andi Ribajt në emisionin FAIR PLAY nga Enkeleida Zeko”, ku punon si moviolist. Ish-arbitri Janku ka shpjeguar se vendimi…

Lëvizje në Vlorë, Flamurtari merr një sulmues

Flamurtari nuk e ka mbyllur ende merkaton. Me problemet që ka me Elton Kale, i cili ende nuk e ka marrë lejekalimin te Kukësi, vlonjatët kanë gjetur një tjetër zgjidhje dhe kanë bërë pjesë të ekipit sulmuesin Andi Ribaj. Kështu për…