Browsing Tag

Amir Abrashi

Abrashi: E harrova lodhjen, duhet ta mbaj veten të motivuar!

Amir Abrashi u rikthye fundjavën që lamë pas të ishte titullar për Frajburgut, pasi ka qenë për një kohë të gjatë i dëmtuar. Gjatë periudhës së riaftësimit që zgjati gati një vit, Abrashi u kthye në vendlindje ku punoi me përgatitësin fizik…

Makthi merr fund, Amir Abrashi zbret në fushë

Mars 2018. Amir Abrashi u ndal nga një dëmtim në gju dhe parashikohej që të rikthehej në fushën e blertë në muajin tetor. Nuk ka ndodhur kështu, pasi rikuperimi ka zgjatur pak më shumë. Sot mesfushori është bashkuar me grupin. Një lajm i…