Browsing Tag

Alison Beker

Befason Jurgen Klop: Gafa e Alison? Shumë i lumtur që ndodhi!

Liverpul korri fitoren e katërt rresht në Premier Ligë përballë Lester Siti në transfertë me rezultatin 1-2, por Alison Beker bëri një gabim që për pak sa nuk rezultoi fatal. Vendasit shfrytëzuan gafën e portierit të Liverpulin dhe shënuan…