Browsing Tag

Alisher Usmanov

Plani për Milanin e madh, një manjat rus bën gati milionat

Milani do të dalë përsëri në shitje dhe mund të përfundojë në duart e një manjati rus. Emri i tij njihet, pasi qarkulloi dhe gjatë vitit të kaluar një opsion potencial për blerjen e kuqezinjve. Ai është Alisher Usmanov, 65-vjeçari rus i…