Rejnxhërs hap fals me Grezdën në fushë, Lilaj e Xhejms “ëndërrojnë” Europën

Rejnxhërsi i Eros Grezdës nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 me Dandin. Anësori…

Shënon vetëm Bakaj, Guri “digjet” nga Alijev

Nëse ka një repart që po shqetëson shumë për momentin te Kukësi është sulmi. Emra të…

Salihi-Pejiç, hija që rëndon dhe sot

Jurgen Zela Pero Pejiç dhe Hamdi Salihi, ose ndryshe “një thes me gola”. Kroati Pejiç dhe…

Gjici pret ende golat e Alijevit dhe këshillon Gurin: Shëno sërish!

Presidenti Safet Gjici ka ndjekur nga afër Kukësin, por është larguar pa përfunduar takimi i kupës.…

“Acarimi” i Alijevit dhe sulmi, Kukësi ka probleme me golat

Azerbajxhanasi nuk po arrin të përshtatet dhe ka treguar luhatje me karakterin. Guri, Bakaj dhe Kale…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online