Browsing Tag

Alert Alcani

Zyrtare: Shënkolli pa trajner, ikën Alert Alcani

Alert Alcani nuk do të jetë trajner i Shënkollit. Lezhjani është larguar dhe sipas asaj që klubi lezhjan raporton, ndarja ka ardhur për arsye familjare të teknikut. “Jep dorëheqjen trajneri Alerti Alcani nga drejtimi i ekipit tonë për arsye…

Konfirmohet, Alert Alcani rikthehet në stol

Alert Alcani, ish-mbrojtësi i Partizanit, është rikthyer të drejtoje skuadrën e Shënkollit. Lezhjani e ka pranuar ofertën e drejtuesve dhe së shpejti do të nisë nga puna. Alcani e ka drejtuar edhe më parë skuadrën nga bregu i Matit. Në të…