Zyrtare: Katër sezone te Luftëtari, mesfushori largohet nga bluzinjtë

Tashmë është zyrtare, Albano Aleksi nuk është më futbollist i Luftëtarit. Edhe pse flitej për një…

“Vitin tjetër shkruajmë histori”, Tavo zbulon lëvizjen surprizë të Luftëtarit

Presidenti i Luftëtarit, Grigor Tavo, ishte i ftuar në emisionin “E Hëna Sportive” në “RTSH Gjirokastra”,…

“Absurde!”, futbollisti i Luftëtarit reagon pas pezullimit nga ekipi

Lojtar i Luftëtarit Albano Aleksi u dënua së bashku me brazilianin Xhekson dhe trajnerin Ahmataj me…

Ahmataj: Aleksi po zëvendëson Ramadanin, ja ku gabova kundër Tiranës

Trajner i Luftëtarit Julian Ahmataj ka folur para mikrofonit të “RTSH Sport”, në lidhje me takimin…

VIDEO | Ramadani ironi për aleancat, Aleksi imiton Evran

Futbollisti i Luftëtarit, Albano Aleksi, ka ndarë së fundmi një video të shkurtër në “Instagram” me…

Aleksi: Fitore me shumë vlera, Tiranën dhe Kastriotin e lëmë pas!

Mesfushori i Luftëtarit, Albano Aleksi bëri një ndeshje shumë të mirë mirë kundër Skënderbeut. I aktivizuar…

Tjetër problem për Mezanin, edhe Janiçiç përfundon në infermieri

Luftëtari ka një ndeshje mjaft të vështirë këtë javë, pasi do të takohet me Partizanin në…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online