Browsing Tag

Aleks Sandro

Ideja e fundit, shkëmbim lojtarësh mes Juves dhe Realit

Juventusi dhe Reali i Madridit kryen në verë një nga operacionet më të mëdha të merkatos, duke arritur marrëveshjen për transferimin e Kristiano Ronaldos. Një gjë e tillë mund të përsëritet që në merkaton e janarit. Siç citon…

Junajtid shqetëson Juven, Murinjo kërkon brazilianin

Mançester Junajtid po kërkon një mbrojtës të majtë dhe ka hedhur sytë nga Serie A. Objektivi i Murinjos gjendet tek ekipi i Juventusit, kundërshtari i ardhshëm i “Djajve të Kuq” në Champions. Anglezët janë të interesuar për Aleks Sandron.…