Browsing Tag

Aldo Mitraj

Mitraj: E mbylla me Orikun, jam në pritje të ofertave

Në muajin janar të këtij viti, sulmuesi Aldo Mitraj u largua nga kampionati kosovar dhe iu bashkua skuadrës së Orikut në Kategorinë e Parë. Një gjysmë sezon i suksesshëm ky, në të cilin Mitraj shënoi 8 gola dhe ndjehet i kënaqur me këtë…

Mitraj ndërpret kontratën, gati rikthimi në Shqipëri

Liria e Prizrenit gjatë verës afroi disa lojtarë nga Shqipëria dhe njëri prej tyre ishte sulmuesi Aldo Mitraj. Futbollisti, i cili në Shqipëri ka goxha eksperiencë, e ka mbyllur që tani bashkëpunimin me bardhezinjtë dhe tanimë pret ofertën…

Liria merr edhe sulmues në Shqipëri

Pas Florian Dacit, Liria ka nënshkruar me një tjetër lojtar që ka luajtur në Superiore dhe në Kategorinë e Parë. Bëhet fjalë për sulmuesin Aldo Mitraj, i cili gjashtë muajt e fundit ishte pjesë e Tomorit të Beratit. Kampionatin e shkuar…