Browsing Tag

Alan

PSG nuk dorëzohet për yllin e Napolit, gati oferta e radhës

PSG duket se e ka seriozisht për mesfushorin e Napolit, Alan. Futbollisti brazilian është një dëshirë e madhe trajnerit Tuhel, i cili e do me doemos në Paris. Merkaton e janarit, PSG-ja bëri dhe një ofertë zyrtare, prej 50 milionë eurosh.…

PSG “bezdis” Napolin, 50 milionë për mefushorin

PSG po kërkon një mesfushor dhe një gjë të tillë e konfirmoi dhe trajneri Tuhel. Adrien Rabiot është pothuajse i larguar, pasi nuk ka pranuar të rinovojë kontratën që skadon në verën e ardhshme. Nëse nuk lëviz në janar, 23-vjeçari do të…

Alan mesazh për Titen: Mos shiko vetëm në Kinë dhe Brazil

Mesfushori brazilian ,Alan, është një ndër lojtarët më të dalluar te skuadra e Napolit. Futbollisti 27-vjeçar prej disa sezonesh mban statusin e një titullari të padiskutueshëm, por paraqitjet e shkëlqyera në Serie A, nuk i kanë vlejtur…