Browsing Tag

Al Naser

Negredo ndahet me Beshiktashin dhe fluturon drejt Arabisë

Alvaro Negredo ka ndërprerë kontratën me klubin e Beshiktashit për t’u transferuar në Emiratet e Bashkuara Arabe. Siç citon “Bein Sports”, 33-vjeçari spanjoll ka arritur marrëveshjen me drejtuesit e klubit turk dhe ka arritur akordin me…