Browsing Tag

Adrien Rabbiot

ZYRTARE | Juve “hap thesin”, firmos ylli francez

Ka përfunduar gjithçka. Adrien Rabiot është zyrtarisht lojtari më i ri i Juventusit. Francezi ka përfunduar me sukses të gjitha testet mjekësore për t’u prezantuar më pas si bardhezi. Kujtojmë se mesfushori vjen si lojtar i lirë, pas…

Telenovela Rabio drejt fundit, ja skenari për transferimin

Adrien Rabio mund të bëhet me ekip të ri që në muajin janar. PSG për momentin nuk bën plane me mesfushorin, i cili kishte premtuar rinovimin e kontratës dhe më pas përgjigja ishte negative. Kjo i ka tërbuar francezët, saqë drejtori sportiv…

Javë vendimtare, zhvillime Barça-Rabiot

Adrien Rabiot kërkon të largohet nga PSG dhe kjo javë është vendimtare për të ardhmen e mesfushorit francez. Barcelona e pret atë dhe në fakt tashmë gjithçka ia ka lënë në dorë lojtarit, që duhet të vërë francezët para një fakti të kryer:…