Browsing Tag

Acquah

LAJMI I FUNDIT/ Tirana shet dy afrikanët

Tirana më në fund është bindur të shesë dy xhevahirët e saj, Mervejl e Akua, pasi të dy afrikanët do të shkojnë te Osijeku në Kroaci, aty ku luajnë Grezda dhe Ejupi, ka mësuar Sport Ekspres. Mervejl Ndokit vjen nga një sezon fantastik,…