Browsing Tag

Abonimet e tifozëve

Abonimet prekin shifrën 30 mijë, Milan falënderon tifozët

Të premten është mbyllur fushata e abonimeve të tifozëve të Milanit dhe shifra ka arritur në 30 mijë të abonuar. Klubi kuqezi ka dashur të falënderojë tifozët për mbështetjen e tyre dhe iu ka dedikuar një faqe të “Gazzetta dello Sport”, ku…