Browsing Tag

Abas Karakaçi

Karakaçi: Pagat na ulën ritmin, ta mundim Bylisin!

Egnatia rikthehet në shtëpi dhe këtë herë do të ketë edhe mbështetjen e publikut. Dënimi i dhënë nga Disiplina para pak muajsh është shlyer dhe në Rrogozhinë do kenë mundësinë të shohin futboll. Mysafir do të jetë Bylisi i vendit të parë,…