Browsing Tag

400 gola

Realizoi 400 gola në La Liga, Mesi: Jam ende i uritur!

Ylli i Barcelonës, Lionel Mesi prej më shumë se dy dekadash po mahnit botën e futbollit me paraqitjet e tij. Fenomeni argjentinas ka thyer rekord pas rekordi dhe duket se me largimin e Kristiano Ronaldos, La Liga i përket vetëm atij.…