Browsing Tag

40 mln euro

Riberi refuzoi 40 mln euro nga Kina në verë

Siç raporton “AZ”, Frenk Riberi ka pasur një ofertë të jashtëzakonshme në merkaton e verës nga Kina, të cilën e ka refuzuar. Bëhet fjalë për 40 milionë euro për një vit dhe një përqindje të madhe nga të ardhurat e marketingut. Mesfushori…