Browsing Tag

1 qershori

1 qershori, gjest i bukur i lojtarit të Elbasanit

Antonio Gjyla, futbollisti i moshave të Elbasanit, me rastin e 1 qershorit ka bërë një gjest të madh, duke i bukuruar ditën e shënuar disa fëmijëve në nevojë. Gjyla ka shpërndarë disa dhurata dhe shumë topa futbolli, duke shtuar buzëqeshjen…