Surprizë/ Tifozët gjermanë zgjojnë lojtarët e Interit në 4 të mëngjesit, shqetësime për biletë kualifikimi

0

Ekipi i Bundesligës, Gladbach, do të ndeshet në mbrëmjen e sotme kundër Interit. Fituesi i kësaj përballje do të ketë mundësinë për t’u kualifikuar përtej grupit të “Champions League”. Pra kjo ndeshje ka vlerën e një finale në këtë kompeticion dhe këtë e dinë më së miri tifozët e skuadrës gjermane.

Për këtë arsye është menduar një surprizë jo e këndshme për lojtarët e Interit. Shumë fizekzjarre janë hedhur në orën 4 të mëngjesit në hotelin ku qëndruan zikaltërit për t’i zgjuar nga gjumi dhe për t’i sjellë shqetësime. Pasi objektivi u arrit me sukses, personat që menduan këtë surprizë dhe ishin mbuluar për t’u mos pikasur lehtësisht janë shpërndarë me makinat e tyre. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.