VIDEO/ Goli i vitit në Shqipëri! Çfarë realizimi i çmendur nga Shkreta, nuk e ka një të dytë

0

E teksa gjendemi në muajin e fundit të 2020, goli i vitit në Shqipëri ka ardhur nga ana e Selman Shkretës. Ky i fundit ka realizuar nga distanca e largët në përballjen kundër Gramshit. Kryevepër e cila ka lënë të shtangur portierin kundërshtar dhe ku nuk mund të evitonte realizimin e lojtarit të Bulqizës.

Padyshim që flitet për golin e vitit në kampionatin shqiptar që vjen nga Kategoria e Dytë. Një realizim të cilin do ta kishin zili edhe shumë futbollistë të tjerë në elitën e futbollit tonë. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.