Superiorja, goglat zbardhin sezonin e ri

0

Shorti për sezonin e Kategorisë Superiore 2017-2018 është hedhur pak çaste më parë në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit dhe ka përcaktuar kalendarin që do të jetë si më poshtë:

KALENDARI I SUPERIORES 2017-2018

Java 1
Partizani – Laçi
Kukësi- Kamza
Skënderbeu-Flamurtari
Lushnja -Vllaznia
Teuta- Luftëtari

Java 2
Laçi – Luftëtari
Vllaznia – Teuta
Flamurtari – Lushnja
Kamza – Skënderbeu
Partizani – Kukësi

Java 3
Kukësi – Laçi
Skënderbeu – Partizani
Lushnja – Kamza
Teuta – Flamurtari
Luftëtari – Vllaznia

Java 4
Laçi – Vllaznia
Flamurtari – Luftëtari
Kamza – Teuta
Partizani – Lushnja
Kukësi – Skënderbeu

Java 5
Skënderbeu – Laçi
Lushnja – Kukësi
Teuta – Partizani
Luftëtari – Kamza
Vllaznia – Flamurtari

Java 6
Laçi – Flamurtari
Kamza – Vllaznia
Partizani – Luftëtari
Kukësi – Teuta
Skënderbeu – Lushnja

Java 7
Lushnja – Laçi
Teuta – Skënderbeu
Luftëtari – Kukësi
Vllaznia – Partizani
Flamurtari – Kamza

Java 8
Laçi – Kamza
Partizani – Flamurtari
Kukësi – Vllaznia
Skënderbeu – Luftëtari
Lushnja – Teuta

Java 9
Teuta -Laçi
Luftëtari -Lushnja
Vllaznia- Skënderbeu
Flamurtari – Kukësi
Kamza-Partizani

(Shënim: Ky është kalendari i fazës së parë, që korrespondon edhe me atë të fazës së tretë. Në fazën e dytë dhe të katërt ndryshon ekipi udhëtues me atë pritës)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online