Sporti i Kosovës shkëlqen, Distria Krasniqi merr medaljen e artë dhe bën krenar shqiptarët

0

Sporti në Kosovë ka një tjetër arritje t? madhe pas Lojërave Olimpike. E arta Distria Krasniqi është shpallur kampione edhe në Grand Prixin e Portugalisë.

Krasniqi arriti që të mposhte kroaten Ana Viktorija Puljiz, duke siguruar fitoren dhe suksesin e madh. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online