Spaleti sakrifikon Veçinon për fiksimin e merkatos

Interi edhe këtë edicion ka pretendime madhore. Rikthimi në Champions është një sukses i madh dhe zikaltrit duan që të bëjnë një paraqitje sa më të mirë.

Spaleti ka kërkuar që drejtuesit t’i sjellin dhe dy lojtarë, por fiksimi i teknikut është Arturo Vidal. Ashtu siç raporton “Corriere dello Sport” trajneri është gati që të sakrifikojë uruguaianin Matia Veçinon, vetëm që të sjellë në Milano kilianin.

Për Veçion ka interes nga Çlesi, por dhe nga Fiorentina dhe nëse 26-vjeçari do të shitej, atëherë do të ishte rruga e lirë për të afruar Vidalin. Mbetet për t’u parë se çdo të ndodhë në orët në vijim, por e sigurt është që zikaltrit do e tentojnë deri në fund mesfushorin e Bajernit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online