Skënderbeu po luan ndaj kampionëve të Rumanisë, Xhejms shënon

0

Skënderbeu luan sot miqësoren e radhës në Turqi dhe këtë radhë nuk ndeshet me rival turk, sepse përballë ka Vitorulin e George Haxhit, kampion në fuqi në Rumani, surpriza e madhe e sezonit të shkuar, kur përmbysi çdoparashikim e mposhti gjigantët e futbollit rumun.

Trajneri Ilir Daja e ka nisur me formacionin e vet më të mirë, me synimin për të marrë fitoren e parë në këtë minifazë përgatitore.

Skënderbeu – Vitorul     1-0

Shënues: Xhejms Adeniji 45′

Skënderbeu: Shehi, Vangjeli, Radas, Jashanica, Mici, Osmani, Lilaj, Muzaka, Gavazaj, James, Sowe.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.