Flamurtari luan miqësoren e dytë, Bushiç gjen golin

0

Flamurtari ka nisur miqësoren e dytë në Turqi, sepse po luan ndaj kazakëve të FC Atiraut, rival që do të ndeshet edhe me Teutën pas 3 ditësh.

Flamurtari u mund në miqësoren e parë, kundër Erzurumsporit, ndërsa sot trajneri Shpëtim Duro provon më të mirët dhe e nis me një skemë shumë sulmuese, me Danilo Alvesh, Muarem dhe Nedeljkoviç në mbështetje të kapitenit Bushiç.

Flamurtari – Atirau   1-0

Shënues: Bushiç 35′ pen.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.