Skandali në Angli! Kapiteni i ekipit bën veprime të habitshme me trajnerin, harron se është në sy të gjithë kamerave dhe tifozëve

0

Një video po bën xhiron e rrjeteve sociale dhe i përket Norwich. Kapiteni i ekipit Grant Hanley e kishte harruar për një moment se ndodhej para kamerave dhe para syve të publikut në stadium.

Ai nis të bëj disa veprime dhe gjeste të çuditshme me trajnerin e tij duke shkaktuar habi dhe te shokët e ekipit. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.