Nuk duhet të ekspozohet para tifozëve? Reja e ruan, ul në stol Hysajn me Islandën

0

Të gjithë tifozët kanë shpërthyer në kritika për performancën e Elseid Hysajt ndaj Izraelit. Gabime të shumta dhe në momente vendimtare i kanë kushtuar së tepërmi Kombëtares nga ky lojtar.

Për këtë arsye, pritja nga tifozët nuk do të ishte edhe aq e ngrohtë në Shqipëri. Ndoshta edhe për të mos e ekzpozuar shumë para tifozëve dhe për ta shpëtuar nga më e keqja e vërshëllimave, Reja ka menduar që ta ul në stol këtë futbollist para Islandës. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.