Minutat te Chelsea ndikojnë, pritet stoli edhe për Armando Brojën ndaj Islandës

0

Reja e paralajmëroi që në konferencën për shtyp, Armando Broja pritet ta nisi nga stoli ndaj Islandës. Trajneri u shpreh se do të shoh dhe do të ndryshojë lojtarët që kanë pak minuta me ekipet e tyre pasi nuk e përballojnë dot ngarkesën e dy ndeshjeve në tre ditë.

Këtu iu referua rastit të Kristjan Asllanit dhe Armando Brojës. Për më tepër prania e Sokol Cikalleshit në konferencë krahë trajnerit ishte sinjali i pranisë së tij në fushë. Nga ana tjetër i sigurt është dhe Myrto Uzuni që ka lënë mbrapa dëmtimin dhe nuk mund të jetë kurrsesi në stol pas kësaj forme që po gëzon. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.