“S’ka shaka me gruan”, një boksiere nga Brazili rreh keq burrin 61-vjeçar dhe bëhet për spital

0

Boksierja braziliane, Viviane Obneauf është arrestuar nga policia e Zvicrës pasi ka rrahur brutalisht burrin e saj 61 vjeçar në restorantin e tij në datën 18 tetor. Pavarësisht se kishin një diferencë moshe prej gati 30 vitesh, duket se boksierja nuk e ka respektuar aspak këtë fakt, teksa banorët e lagjes kanë thirrur menjëherë ndihmën e shpejtë.

Banorët e lagjes dëshmuan në polici se Viviane ishte një person mjaft i dhunshëm dhe kishte qenë më përpara në polici, pasi kishte rrahur një moshatar në një klub nate në vitin. Burri i 34 vjeçares nuk ka pranuar ta falë dhe tashmë i duhet të pranojë një dënim të rëndë, për veprim të përsëritur. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.