Silvinjo i befason të gjithë me sulmuesin që do të ftojë në shtator, do të kthejë në Kombëtare edhe…Bekim Balajn

Ndeshjet e Shqipërisë po afrojnë, teksa në muajin shtator, Kombëtarja do të ketë dy finale. Kuqezinjtë do të përballen me Poloninë dhe me Çekinë. Pas këtyre takimeve do të kemi disi më të qartë rrugëtimin drejt Europianit.

Silvinjo do të ofrojë një tjetër befasi me listën e lojtarëve që do të bëhet publike së shpejti. Bekim Balaj pritet që të grumbullohet sërish në Kombëtare. Top Channel raporton se Balaj është në balotazh me Armando Sadikun, por për Silvinjon, profili i Balajt është më shumë interesant sa i përket skemave që do të aplikojë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online