Si mundej? Fotografia që po bën xhiron e rrjeteve sociale, 1-0 në minutën e 116 dhe Brazili me 7 lojtarë në sulm

Brazili po sheh në realitet një ëndërr të keqe. Kjo Kombëtare është eliminuar nga Kroacia dhe nuk do të jetë më pjesë e Botërorit në Katar. Ekipi i Tite ishte shumë pranë kalimit në gjysmëfinale pas golit të Neymar. Më pas brazilianët besuan shumë në veten e tyre dhe u ndëshkua nga Petkovic në të 117.

Goli i barazimit ishte një histori më vete. Minuta e 117 dhe rezultati vetëm 1-0, por Brazili po sulmonte me 6 lojtarë, ndërsa një prej tyre ndodhej në mesfushë, ndërsa në mbrojtje gjendeshin vetëm tre të tillë. Kështu u kap në kundërsulm nga kroatët ku do të vinte goli i barazimit, si një çmenduri më vete. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online