Shqiptarët pushtojnë Katarin, në Serbi “bëhen me hije” në Brazil-Zvicër: Çfarë do ai flamur aty? Nuk i përket…

0

Shqiptarët kanë pushtuar Katarin edhe pa pasur Kombëtaren në Botëror. Flamuri kuqezi u pa edhe në ndeshjen e sotme mes Brazilit dhe Zvicrës.

Ndërkohë në Serbi janë “bërë me hije”, quajnë provokim edhe flamurin e Shqipërisë, pa pasur asgjë tjetër të përfshirë në të.

“Çfarë kërkon ai flamur aty? Nuk i përket vendit. Shqipëria nuk është pjesë e Botërorit, ky është provokim ndaj nesh”, shkruhet nga Kurir. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.